Skip links

O firmie

JAMPOL to firma, która powstała w Polskich Olędrach w 2000 roku. Od 2021 roku została przeniesiona do Nowej Wsi koło Krotoszyna, gdzie powstały przestronne i nowoczesne hale produkcyjne wyposażone w zmodernizowany park maszynowy. Firma od ponad dwudziestu lat intensywnie rozwija i dostosowuje się do potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Podstawą naszego działania jest solidność, fachowość, nowoczesność i wysoka jakość naszych produktów. Pracownicy firmy JAMPOL to wykwalifikowani specjaliści, posiadający duże doświadczenie w branży okiennej.

Nasza oferta

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu produkcji i montażu:
  • okien i drzwi – aluminiowych oraz z PCV;
  • ogrodów zimowych;
  • konstrukcji z aluminium;
  • bram garażowych;
  • rolet zewnętrznych i wewnętrznych;
  • parapetów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • siatek przeciwko owadom.

Surowce najwyższej jakości i nowoczesny zakład produkcyjny

Świadczenie najwyższej jakości usług umożliwia nam nowoczesny, doskonale wyposażony zakład produkcyjny. Podczas produkcji wykorzystujemy materiały, półfabrykaty i elementy pochodzące wyłącznie od renomowanych firm. Starannie dobieramy kontrahentów i na bieżąco kontrolujemy jakość zamawianych surowców. Nasze produkty ze względu na wysoką jakość znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale również na terenie takich krajów jak Niemcy, Francja, Belgia czy Czechy, do których systematycznie eksportujemy nasze wyroby.

Nasi partnerzy:

Ceniony niemiecki producent profili PCV, posiadający światowy znak jakości ISO 9001 oraz wymagane przez polskie ustawodawstwo atesty i certyfikaty.

Sprawdzony dostawca okuć obwiedniowych

Architektoniczne systemy aluminiowe.

Dostawca wysokiej jakości szyb i innych usług dla przemysłu szklarskiego.

Każdy wyrób opuszczający halę produkcyjną JAMPOL posiada numerację wskazującą na jego wykonawcę. Dzięki temu eliminujemy usterkowość i dbamy o wysoką jakość produktów.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i stawianie klienta na pierwszym miejscu, skontaktuj się z nami!

🍪 Ta strona przetwarza dane użytkowników zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). Ponadto strona korzysta z ciasteczek (tzw. cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.