Skip links

Siatki przeciw owadom

JAMPOL / Oferta

Siatki okienne

Skuteczna ochrona przed owadami

Siatka na owady, nazywana również moskitierą, to akcesorium niezbędne w okresie wiosennym i letnim. Przydaje się ona zwłaszcza w okolicach lasów oraz wód. Skutecznie chroni wnętrze domu i innych budynków przed wizytami niechcianych owadów, a tym samym – przed ich ukąszeniami. Co istotne, moskitiera w nawet najmniejszym stopniu nie ogranicza swobodnego przepływu powietrza. Ponadto, siatki na insekty zabezpieczają również przed wpadaniem do wnętrza budynku pyłków i zanieczyszczeń. Siatki firmy JAMPOL wykonywane są z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu mogą być stosowane przez wiele lat.

Siatki przeciw owadom – zastosowanie

Siatki przeciwko niechcianym owadom sprawdzają się nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w:
  • altanach;
  • przyczepach kempingowych;
  • domkach działkowych.

Z powodzeniem można stosować je także w biurowcach, restauracjach, pawilonach i innych miejscach narażonych na wizyty insektów. Siatka zawieszona przy oknie znacząco wpływa na komfort codziennego funkcjonowania czy nocnego wypoczynku.

Rodzaje siatek na owady

Wyróżniamy kilka typów siatek na owady – różnią się one między sobą głównie metodą montażu. To m.in.:
  • siatki na rzepy lub magnesy;
  • siatki z aluminiowymi ramkami;
  • siatki rolowane;
  • siatki plisowane.

Mogą być one montowane zarówno w oknach tradycyjnych, jak i w oknach dachowych oraz drzwiach balkonowych. Dzięki temu możemy umieścić je w każdym pomieszczeniu i skutecznie chronić siebie oraz bliskich przed uciążliwymi insektami.

🍪 Ta strona przetwarza dane użytkowników zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). Ponadto strona korzysta z ciasteczek (tzw. cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.