Skip links

Bramy garażowe

JAMPOL / Oferta

Bramy garażowe

Solidna brama garażowa – absolutna podstawa

Podczas projektowania nowoczesnego domu jednorodzinnego, nie można zapomnieć o garażu. Umożliwia on zabezpieczenie samochodu zarówno przed kradzieżą, jak i przed opadami gradu lub deszczu. Niezwykle istotne jest samo wykończenie garażu – wówczas prawidłowo spełnia on swoją funkcję. Jego niezbędny element stanowi wysokiej jakości brama – pasująca do elewacji i wykonana z solidnych materiałów. Bramy garażowe JAMPOL produkowane są z najwyższej jakości tworzyw, gwarantujących długą żywotność oraz estetyczny wygląd.

Co wyróżnia dobrą bramę garażową?

Dobrej jakości brama garażowa powinna być wykonana z trwałych materiałów – tylko wówczas posłuży nam przez wiele lat. Ważne, aby zapewniała ona również odpowiednią izolację – zarówno termiczną, jak i akustyczną. Szczelna ochrona wnętrza garażu przed zimnem, śniegiem i deszczem to absolutna podstawa. Ważnym aspektem jest także odporność na korozję i różne warunki atmosferyczne – brama jest narażona na ich szkodliwe działanie niemal bez przerwy. Mniej istotnym, ale wciąż branym pod uwagę czynnikiem, jest również kolorystyczne dopasowanie bramy garażowej do elewacji. Jej wygląd ma dla wielu Klientów kluczowe znaczenie.

Rodzaje bram garażowych

Bramy garażowe występują w kilku różnych wariantach.
Najpopularniejsze z nich to:
  • brama garażowa uchylna;
  • brama garażowa segmentowa;
  • brama garażowa rolowana.

Wybór konkretnej wersji bramy zależy głównie od ilości przestrzeni w pobliżu garażu.

🍪 Ta strona przetwarza dane użytkowników zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). Ponadto strona korzysta z ciasteczek (tzw. cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.