Skip links

Ogrody zimowe

JAMPOL / Oferta

Ogród zimowy

- czym właściwie jest?

Ogród zimowy to nic innego, jak przeszklona konstrukcja oparta na drewnianym bądź aluminiowym szkielecie, wolnostojąca lub dostawiona do domu. Wyróżniamy zarówno ogrody zimowe ogrzewane, jak i nieogrzewane. Relaks w ogrodzie zimowym to rewelacyjna alternatywa na wypoczynek w chłodne, deszczowe i jednocześnie upalne dni. To rozwiązanie idealne na każdą porę roku!

Zalety ogrodów zimowych

Ogród zimowy, to:
  • jedyne w swoim rodzaju miejsce do relaksu czy pracy;
  • idealnie doświetlona przestrzeń o nowoczesnym designie;
  • doskonałe miejsce do całorocznej uprawy roślin i ziół;
  • gwarancja komfortowego wypoczynku, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Komu polecamy ogrody zimowe?

Ogród zimowy to rozwiązanie stworzone z myślą o właścicielach domów, którym brakuje dodatkowej przestrzeni do odpoczynku w otoczeniu roślinności. Niech słowo „ogród” nikogo nie zmyli – możemy wyposażyć go w znacznie więcej niż tylko rośliny. Warto postawić w nim wygodne ogrodowe meble, kanapy i fotele, a całość dopełnić klimatycznymi lampionami czy ozdobnymi światełkami. W ten sposób stworzymy w nim prywatną strefę relaksu o naprawdę magicznym charakterze. W ogrodzie zimowym możemy urządzić także oryginalne biuro czy jadalnię z przeszklonymi ścianami. Może się on również okazać doskonałym miejscem do uprawy ulubionych ziół. Wszystko zależy od osobistych potrzeb i preferencji – w JAMPOL zawsze bierzemy je pod uwagę!

🍪 Ta strona przetwarza dane użytkowników zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). Ponadto strona korzysta z ciasteczek (tzw. cookies), aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.